Nekosoft

ネコソフト


Załóż swój katalog

Załóż swój katalog już dziś! Aby to zrobić musisz mieć swoje pliki, ale najpierw musisz przeczytać regulamin i inne informacje poniżej.

Regulamin

 1. Administrator strony nie odpowiada za żadny z plików znajdujący się w katalogach prywatnych.
 2. Decydując się na wysłanie pliku akceptujesz regulamin.
 3. Administrator strony zastrzega sobie prawo do usuwania plików z katalogów prywatnych w przypadku złamania regulaminu bez ostrzeżenia.
 4. Administrator strony może usunąć pliki lub katalogi prywatne z nieprzewidzianych przyczyn. Przed ich usunięciem podaje stosowny powód i, o ile to możliwe, daje czas na pobranie pliku.
 5. Regulamin może ulec zmianie w każdej chwili bez ostrzeżenia.
 6. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
 7. Treści wysyłane są na serwer na odpowiedzialność właściciela pliku (tego, kto prosił o wysłanie takowego na serwer).
 8. Administrator nie gwarantuje zabezpieczenia plików przed osobami trzecimi.
 9. ---------------------
 10. Zamieszczane treści powinny być zgodne z polskim prawem. Treści niezgodne z prawem, satanistyczne, nazistowskie, rasistowskie, nacjonalistyczne, pedofilskie itp. usuwane będą bez ostrzeżenia.
 11. Zdjęcia o zawartości niedozwolonej dla niepełnoletnich są niedozwolone. Wyjątkiem są teksty, ale do ich zamieszczenia wymagana jest zgoda administratora. Taki plik musi być odpowiednio oznaczony.
 12. Rozmiar pojedynczego pliku może wynosić maksymalnie 10 MB, a wszystkie przesyłane pliki za jednym razem mogą zajmować maksymalnie 25 MB miejsca.
 13. Rozmiar katalogu nie może przekroczyć 1 GB. Wielkość może zarówno zwiększyć się, jak i zwiększyć. Przy przekroczeniu miejsca właściciel plików zostanie ostrzeżony.
 14. Zakaz umieszczania skryptów służących do hackowania, DDoS-owania i innych działań internetowych niezgodnych z prawem i wykorzystujących serwer w jakikolwiek sposób.
 15. Zakaz używania obraźliwych lub wulgarnych nazw plików.

Jak założyć własny katalog?

Aby założyć własny katalog trzeba wysłać wiadomość do Neko-chana na adres e-mail: nekoembassy.kagamine-l@mail.ru i wpisać w temacie: Nekosoft - własny katalog.
W wiadomości trzeba wpisać: Po założeniu katalogu masz 7 dni by wstawić coś do folderu. Puste katalogi po 7 dniach są usuwane, przed tym wysyłane jest ostrzeżenie.

Jak wstawiać pliki do katalogu?

Wstawianie plików odbywa się poprzez wysłanie pliku na e-mail nekoembassy.kagamine-l@mail.ru. W temacie należy wpisać: (Twój pseudonim) - pliki do katalogu.
W wiadomości poza załączonymi plikami należy wpisać/dołączyć: Po wstawieniu możesz swobodnie korzystać ze swojego pliku na serwerze. Pamiętaj: Pliki niezgodne z regulaminem są usuwane.

Strona główna Powrót Do góry

©Neko-chan, 2016
Nie męczcie mnie i przeczytajcie ten regulamin >.<